I Became The Villain’s Mother Yazısalı

Okuduğu novel karakterinin yerine geçen bir kadın, yaşına göre oldukça duygusuz olan bir çocuk ve gaddarlığı ile öne çıkan Dük. Sizin bildiğiniz isim ile I Became The Villain’s Mother.

Bu webtoon da göreceğiniz ilk şey klasik bir başlangıç ama sakın bu yüzden önyargılı olmayın. Serinin içeriği başlarda oldukça sakin ilerlese de ileri de oldukça karışık bir hâle gelecek.

Üvey annesinden ilgi göremeyen ve düklüğün tek veliahdı olan Ain, Ain’in çocukluğunu güzelleştirmek isteyen Düşes ve oğlunu kendisi gibi eğiten, aynı zamanda da eşine yaklaşmaya çalışan Dük. Bu üç kişi arasında herkesin dikkatini ilk olarak “Melek yüzlü şeytanımız” yani Ain çarpıyor. Başta üvey annesine karşı rol yapsa da zamanla onun sevgisini daha çok isteyen birisine dönüşen Ain, annesinden uzaklaştığı zaman babasından bile daha gaddar ve zeki birisi oluyor. Roselia ise Ain’in bu yüzünü bilmeyip onu tatlı bir çocuk olarak görmeye devam ediyor. Oğlunun aksine karanlık yüzünü Roselia’ya gösteren Dük ise işe yaramayan yöntemleri ile Roselia’ya yaklaşmaya devam ediyor.

İlk bölümler de olay hep bu şekilde gerçekleşse de ilerde sizi bile şaşırtacak bölümler ve beklenmeyen yeni karakterler ile okumaktan bıkmayacağınız bir seri olacak.

Lütfen sabretmeye devam edin ve ilerleyen zamanlar da I Became The Villain’s Mother ‘ın kelimelerinde kaybolun!

`Morte