The Villainess Reverses The Hourglass Yazısalı

1590335231313

İdama giden bir soylu… Doğrusu oyuna gelip idam edilmiş bir soylu,Aria Roscent.

“Sihirli bir kumsaati sayesinde geçmişe dönen Aria önceden olduğu gibi başına buyruk hareket etmek yerine oldukça planlı bir şekilde çalışıyordu. Tek amacı üvey ailesinden en çokta üvey kız kardeşi Mielle’den intikam almaktı. Çünkü üvey kardeşi yüzünden hem annesini kaybetmişti hem de idama sürüklenmişti.” Serinin ana başlangıcı bu şekilde. Gayet sıradan gözüken bir konu gibi gelse de baş kadın karakterimiz çoğu webtoon karakterine göre zeki. Zaten herkesin dikkatini de ilk olarak çeken şey buydu.

Şu ana kadar okuduğunuz tüm bölümler de Aria’nın etrafındakileri zekice hamleler ile bir piyona çevirmesine tanıklık ettiniz.
Ama hepinizin merak ettiği kişi baş erkek karakterimiz olan Asterope Franz. Şu ana kadar ona ne kadar az denk gelsek de ilerde her yerde karşımıza çıkacağını bilmelisiniz.

Aynı zamanda Aria’nın ailesi hakkında bazı gerçekleri zamanla derilemesine öğrenecek olma gerçeği tüylerimizi diken diken ediyor.

The Villainess Reverses The Hourglass serisi şahsımca daha çok değer görmesi gereken bir seri. Umarım bu değeri kat ve kat alır.
Asil kanı ile herkesi yerle bir eden Aira ile her Cuma yeniden karşılacağınızı unutmayın♡

`Morte